O nas

 

Moraj to  Polska firma, która z pasją tworzy odzież i bieliznę dla całej rodziny! W naszym asortymencie znajdziesz najmodniejsze kolory, różnorodność wzorów i fasonów w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdego dnia staramy się dawać więcej, dlatego tak bardzo cenimy sobie opinie naszych klientów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące np. doboru odpowiedniego rozmiaru. Jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji - znajdziesz je tutaj! Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu marki Moraj razem z nami!

  

Dzięki zaufaniu i wsparciu naszych klientów, prowadzimy działalność już od 25 lat! Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, wciąż udoskonalamy i  poszerzamy asortyment, inwestujemy w nowe technologie i jakość oferowanych usług. Nasze produkty można znaleźć w ponad 3000 sklepów detalicznych. Naszym głównym celem jest wysoka jakość, zadowolenie klienta i ciągły rozwój.

 

Posiadamy profesjonalną kadrę, która jest do Państwa dyspozycji w sześciu stacjonarnych punktach sprzedaży hurtowej w całej Polsce. Posiadamy również szeroko rozwiniętą sieć 30 przedstawicieli handlowych działających na terenie kraju. Ponadto na dzień dzisiejszy posiadamy cztery biura handlowe w Bangladeszu, Chinach, Turcji i Włoszech, gdzie zespół ekspertów na bieżąco monitoruje jakość wytwarzanych produktów.

 

Nasz sklep internetowy zmienia się zgodnie z trendami i oczekiwaniami klientów. Oferujemy darmową wysyłkę przy zakupach już od 80zł, a każde zamówienie złożone do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia! Sprawna obsługa i szybka wysyłka sprawia, że Moraj to sklep internetowy, do którego chce się wracać!

 

To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy !!!

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź naszą stronę korporacyjną: https://company.moraj.pl/