Świat Moraja

Back to Basics – dlaczego stawiamy na solidne podstawy?

03.03.2023
5e/f2/fe7ed5b4f3956d73bf3a8801405b.jpeg

 

 

 

 

Back to Basics – dlaczego stawiamy na solidne podstawy?

 

 

 

Słowo ROZWÓJ najlepiej opisuje 27 lat naszej działalności na rynku. Z małego targowego stoiska przeobraziliśmy się w firmę, która ma 5 centrów dystrybucji, 140 pracowników i aż 3000 produktów w ofercie. Wpływ na to miały solidne fundamenty, na których opieramy naszą działalność. Wzajemny szacunek, zrozumienie i różnorodność to siła naszej marki. Stały dynamiczny progres zawdzięczamy dobrym relacjom międzyludzkim. Zaczęliśmy od sprzedaży rajstop i bielizny, a teraz co sezon tworzymy pełnowymiarowe kolekcje. Wszystko dzięki owocnej współpracy i wzajemnej motywacji do działania! Nasza oferta także opiera się na solidnym fundamencie – Kolekcji Basic, czyli podstawie każdej, dobrze skompletowanej garderoby.

 

 

 

 

 

 

 

         Sprawdź Kolekcję Basic!

 

 

 

Recepta na 100% pewności siebie.

 

 

Basic to nasza pierwsza, pełnowymiarowa kolekcja, której ubrania są takie jak ludzie tworzący markę – swobodne, naturalne i bezpretensjonalne. Linia basic to klasyczne, uniwersalne i ponadczasowe kroje. Stworzona została z myślą o tym, aby towarzyszyć na co dzień każdemu z nas, niezależnie od kształtu sylwetki, czy preferencji  - kolekcja posiada szeroką rozmiarówkę i bogatą paletę barw. MORAJowy Basic dedykowany jest każdemu z nas. Jego zamysłem jest to, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Modnie i wygodnie na co dzień! Bo jak powszechnie wiadomo, w odpowiednio dobranych ubraniach czujemy się swobodnie i pewni siebie. Kolekcja Basic niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie. Poprzez nią chcemy przekazać, że rozumiemy wyzwania dnia codziennego i powstałe w ich wyniku potrzeby. Nasz Basic jest odpowiedzią na różnorodność oczekiwać i potrzeb, niezależnie od wyglądu, upodobań, czy zasobności portfela. Nie ważny jest wiek, czy styl życia. Chcemy aby każdy użytkownik naszej Kolekcji Basic poczuł to samo, co my w trakcie jej tworzenia – pasję, radość i MODĘ PEŁNĄ ŻYCIA!

 

 

 

 

 

 

   

Pokochaj Basic i zerwij z nudą!

 

 

Podstawowe wyposażenie garderoby kojarzy Ci się z nudą? Nic bardziej mylnego! Właśnie dlatego zainicjowaliśmy ruch BACK TO BASICS, który ma odczarować postrzeganie basiców jako nieciekawej, bazowej zawartości szafy. Basic w naszym wydaniu jest energiczny, różnorodny i pełen życia! Ponadczasowy design kolekcji sprawia, że zawsze będzie wpasowywać się w trendy i nigdy nie wyjdzie z mody. Wysoka jakość gwarantuje, że produkty z Kolekcji Basic, posłużą przez długie lata. Nie musisz zastanawiać się nad tym co będzie modne. Dzięki basicowym ciuchom zawsze ubierzesz się na czasie! Wykonane z naturalnych, przyjemnych dla skóry dzianin pozwolą poczuć Ci się komfortowo w każdej chwili.

 

 

 

 

 

 

 

Daj upust swojej wyobraźni!

 

 

Nie masz się w co ubrać? Basic rozwiąże ten problem raz na zawsze. Dzięki prostocie i uniwersalności basica bez problemu dopasujesz do niego pozostałe części garderoby. Kolekcja Basic otwiera szerokie możliwości kompletowania zarówno minimalistycznych stylizacji, jak i tworzenie solidnego fundamentu do tych bardziej rozbudowanych. Niezależnie od stylu to podstawa ubioru każdego z nas. Od niego zaczyna się cała przygoda z modą. Pod kwiecisty żakiet z bufkami najlepiej ubrać biały, basicowy T-shirt. Z pozoru sportowe kolarki będą świetnie wyglądać z eleganckim żakietem. Stawiając na basicową podstawę możemy poszaleć z dodatkami takimi jak szerokie paski, zegarki, bardziej odjazdowe torebki, czy biżuteria. Sposobów na wykorzystanie basiców jest co nie miara, a ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

 

 

 

 

 

 

 

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

 

Oferta Kolekcji Basic jest zgodna z zamysłem ciałopozytywności. Niezależnie od kształtu sylwetki i typu urody, nasza szeroka rozmiarówka i bogata kolorystyka pozwala na wybranie modeli idealnych dla siebie. Każdy z nas zasługuje na doświadczenie wygody i wyrażanie swojego stylu bez względu na wygląd.

 

 

 

 

 

 

Odwiedź masz kanał na YouTube. 

Sprawdź co przygotowaliśmy! 

 

Przekrój zawartych powyżej wartości, które dotyczą niepozornej Kolekcji Basic pokazuje jej ukrytą moc! Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasz Basic to iście żywa historia ewolucji naszej marki. Rozwijamy się, nie zapominając przy tym o naszych korzeniach. Rośniemy w siłę i zaskoczymy Was jeszcze niejednokrotnie. Niezmiennie od 27 lat tworzymy MODĘ PEŁNĄ ŻYCIA!

 

 

 

 

   Odwiedź nasze Social Media!