Świat Moraja

Wyjątkowa sesja w wyjątkowej lokalizacji

02.06.2021
1b/49/1952d59cc69186166f8e4182d4c1.jpeg

 

 

W sobotę 22 maja 2021 roku, po długich przygotowaniach nadszedł czas na pełną emocji wizerunkową sesję zdjęciową! Na tak piękne ujęcia miała wpływ nie tylko praca profesjonalnych fotografów, ale też cały sztab ludzi - począwszy od naszych projektantów i stylistów, aż po wizażystów, fryzjerów i nadzwyczajnie piękne modelki. Jednak nie można zaprzeczyć, że niepowtarzalnego klimatu i magii zdjęciom dodała unikatowa sceneria, wśród której toczyły się minione wydarzenia. Postawiliśmy na pobliską nam lokalizację. Ogromna otwarta przestrzeń, wiatr we włosach, dreszczyk emocji, i robiące wrażenie, wypolerowane podniebne maszyny! To wszystko działo się zaledwie 5km od naszej głównej siedziby, na lotnisku w Rybniku-Gotartowicach!

 

 

 

 

 

Wspieramy lokalne firmy 

Jako lokalna rodzinna firma, w naszych działaniach staramy się korzystać z otaczających nas ciekawych lokalizacji, których w naszym regionie jest całkiem sporo. Wybierając się na sesję zdjęciową nie mamy problemu z pomysłem na miejsce, lecz ciężko dokonać wyboru spośród tak wielu kuszących opcji. Między innymi mieliśmy sesję w urokliwych Ogrodach Kapias, klimatycznym żorskim rynku, czy znanym Studiu Energia w Rybniku. Tym razem postawiliśmy, na zdecydowanie niecodzienną miejscówkę, jaką właśnie jest lotnisko w Rybniku-Gotartowicach.

 

 

 

 

 

Odpowiedni zespół to klucz do sukcesu

Cała ekipa poczuła tę wyjątkową atmosferę, a każdy bez wyjątku twierdził, że jest to miejsce z duszą. Otoczenie, a szczególnie wypolerowane, efektownie odbijające promienie słoneczne samoloty, robiły niepowtarzalne wrażenie, a wręcz zapierały dech w piersi. Nastawienie było więc niezmiennie pozytywne, mimo że w niektórych momentach humor próbowała popsuć nam niesprzyjająca pogoda. Jednak jak to się mówi: ,, Dla chcącego nic trudnego.’’ , a z dumą i uporem możemy śmiało powiedzieć, że nam się zawsze CHCE. A więc mimo wielu trudnych momentów, i kilku kłód, które kapryśny los rzucił nam pod nogi, z uśmiechem na twarzach pokonaliśmy wszystkie niedogodności, a efekty naszej zawziętej pracy będziecie mogli już niebawem ujrzeć w naszych mediach społecznościowych i nie tylko!

 

 

 

 

 

Sesje plenerowe czy studyjne?

Nie można zaprzeczyć, że studyjne sesje zdjęciowe są niezbędne, by pozyskać zdjęcia, które później prezentują produkt na stronie internetowej naszego sklepu. Jednak uważamy, że prawdziwy urok i wdzięk całej stylizacji można w 100% wydobyć jeśli zaprezentujemy ją w sytuacjach z życia wziętych. Dlatego taki nacisk kładziemy na sesje plenerowe i wkładamy w to ogrom pracy i serca, a wymarzony efekt końcowy i każde miłe słowo, czy nawet konstruktywna krytyka są dla nas największą nagrodą i motywacją do dalszych działań.

 

Sobotnia sesja zdjęciowa, jak zwykle była pełna emocji, zwrotów akcji i zaskoczeń, jednak bez wahania i z pełnym przekonaniem zaliczamy ją do kolejnych udanych przedsięwzięć. Nie możemy się doczekać aż ujrzycie jej efekty, a my mamy nie tylko w głowach, ale także w ambitnych konkretnych planach masę pomysłów na kolejne plenerowe podboje.