MORAJ NAPRAWDĘ

Tacy jesteśmy NAPRAWDĘ!

20.10.2022
d4/33/9e7fa0083ed582c817a1c9856b10.jpeg

 

 

 

Tacy jesteśmy NAPRAWDĘ!

 

 

Znacie naszą kampanię ,,Naprawdę? Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi rekcjami. Do dzisiaj czytając Wasze liczne pozytywne komentarze i obserwując Waszą aktywność w naszych social mediach, aż kręci się w oku łezka wzruszenia. Trudno słowami wyrazić naszą radość i rosnące podekscytowanie, że ogrom pracy, który włożyliśmy w ten projekt nie poszedł na marne. W to szczytne przedsięwzięcie było zaangażowanych grono pracowników naszej firmy. Począwszy od osób odpowiedzialnych za organizację, aż po główne bohaterki całej akcji czyli nie agencyjne modelki, a nasze piękne dziewczyny! – Kobiety, które na co dzień pracują u nas na rozmaitych stanowiskach. Ciekawi Was to jak wykiełkował w naszych głowach pomysł na całą inicjatywę? Przeczytajcie poniżej, jak to wszystko się zaczęło!

 

 

 

 

 

 

 

Na co stawiamy?

 

 

Jesteśmy marką, która od lat ubiera miliony Polaków. Wyróżnia nas między innymi szerokość asortymentu, który stale się poszerza. Tworzone z sercem produkty, staramy się jak najlepiej pokazać na zdjęciach, jednak co najbardziej istotne – stawiamy na naturalność. Nie zakrzywiamy rzeczywistości. Możecie być pewni, że produkt, który widzicie na zdjęciu będzie taki sam, kiedy już znajdzie się w Waszych dłoniach. Nasi aktywni fani doskonale wiedzą, że nasi graficy i fotografowie stawiają na naturalność. Jednak co najważniejsze i czym chętnie kolokwialnie mówiąc chwalimy się ,,na prawo i lewo’’ to to, że we wszystkich naszych sesjach plenerowych, a wielokrotnie i w studyjnych biorą udział nasze pracownice! To właśnie ich zdjęcia możecie na co dzień oglądać w naszych mediach społecznościowych. Chociaż po zdjęciach ciężko odróżnić, nie są to zawodowo pracujące modelki. Są to naturalne, normalne dziewczyny! Takie jak każda z Was! Każda ma odmienny typ urody i kształt sylwetki. Dzięki szerokiej gamie naszego asortymentu ubierają się w nasze produkty nie tylko przy okazji sesji zdjęciowych, ale też po prostu na co dzień. Naszym projektantom, aż rośnie serducho, kiedy widzą, że kolejna koleżanka z pracy nosi nowy model bluzki -> Kliknij tutaj, czy świeżo uszytą sukienkę -> Kliknij tutaj To właśnie to, czym możemy się poszczycić – jesteśmy autentyczni w tym co robimy i sami nosimy nasze produkty -> Kliknij tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiełkujący pomysł, który zaowocował wielkim wyzwaniem!

 

 

Widząc jak z sesji na sesję naszym dziewczynom rośnie pewność siebie i jak świetnie czują się we własnej skórze, bez względu na różnice w wyglądzie zaczęliśmy krok po kroku tworzyć plan, na kolejne wielkie wyzwanie dla naszego zespołu. Postanowiliśmy jeszcze bardziej podzielić się pozytywną energią naszych dziewczyn i przybliżyć Wam ich historię. Uświadomić, że tak naprawdę każda z nas jest różna, a dzięki temu wyjątkowa. Mamy swoje kompleksy, wady, niedoskonałości, lecz to jest właśnie kwintesencja naszej naturalności. Nie podążamy za sztucznie wykreowanym przez świat internetu kanonem piękna. Jesteśmy naturalni – tacy jak Wy! Postanowiliśmy pokazać to szerzej światu. Zaczerpując  z inicjatywą ruchu ,,body positive’’ , powstała nasza kampania ,,NAPRAWDĘ’’, w której pokazujemy naturalność i udowadniamy Wam, że jesteśmy tacy jak Wy. Mamy swoje wady i zalety, różne cechy osobowości rozmaite pasje, osiągnięcia i marzenia. Pomimo, tego że jesteśmy całkiem różni, jesteśmy w stanie połączyć siły i stworzyć coś wielkiego – coś jak nasza kampania ,,Naprawdę''.

 

 

 

 

 

 

 

 

Superbohaterki i spółka w akcji!

 

 

W dniu realizacji projektu cała ekipa, a w tym nasze piękne morajowe modelki, czuła dreszczyk poekscytowania. Techniczna strona projektu czyli sztab makijażystek, który podkreślił naturalne piękno dziewczyn, fotograf, kamerzysta, i organizatorzy stawali na rzęsach aby wszystko poszło zgodnie z planem. Jednak główne bohaterki, musiały działać ze szczyptą niepewności – wiedziały, że na koniec czeka je mały, niewyreżyserowany wywiad, a więc pomimo dopytywania nie mogliśmy zdradzić listy pytań, które chcieliśmy zadać. Dzięki temu uzyskaliśmy szczere, spontaniczne odpowiedzi, a przy tym ogrom śmiechu, radości, a nawet łzy wzruszenia. Tak naprawdę, najciężej jest mówić o samemu sobie. Naszym dziewczyną za odwagę i zaangażowanie należą się ogromne brawa. To niesamowite, że po raz kolejny pokonały swoje bariery i słabości. Jeszcze bardziej podbudowały swoją pewność i udowodniły nie tylko nam, ale przede wszystkim sobie, że są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

 

 

 

 

 

Na naszym blogu w zakładce ,,Moraj Naprawdę'' znajdziesz artykuły, dzięki którym poznasz bliżej historię naszych bohaterek nie tylko od strony zawodowej. -> Kliknij tutaj Być może z wieloma z nich będziecie mogły się utożsamić. W promowanej przez świat sztuczności, pamiętajmy, że tak naprawdę możemy wyróżnić się, pokazując naszą naturalność, która stanowi prawdziwe piękno. Na co dzień jesteśmy żonami, mamami, siostrami, lubimy zacząć dzień od aromatycznej kawy, a po trudach dnia zawinąć się w koc jak naleśnik. Zawodowo, łącząc siły tworzymy markę Moraj. Jesteśmy wyjątkowe w swojej naturalności. Jesteśmy takie jak Ty!