Świat Moraja

Debiut z wyróżnieniem! – Salon Bielizny 2022

09.09.2022
35/b4/840c117dfd839ff2c2428b59fade.jpeg

 

 

 

 

 

Debiut z wyróżnieniem! – Salon Bielizny 2022

 

 

Jak już zwykliśmy mówić, stale stawiamy na ciągły, dynamiczny rozwój. Codziennie, staramy się udowadniać, że nasze działania nie kończą się tylko na słowach. Powstanie katalogu, prezentującego pełen przekrój kolekcji Basic, kampania ,,Naprawdę’’, a także ukończenie budowy nowoczesnego Centrum Dystrybucji w Krakowie – to tylko kilka sukcesów zanotowanych na tegorocznej liście! Do końca roku jeszcze szmat czasu, jednak zaledwie kilka dni temu udało nam się dopisać kolejną pozycję… Wizyta na tegorocznych targach bieliźnianych okazała się strzałem w dziesiątkę!

 

 

 

 

Spontaniczna decyzja i dopracowany finał – jak wyglądały nasze przygotowania?

 

 

 

 

 

 

Tegoroczna edycja targów bieliźnianych, organizowanych przez Salon Bielizny miała miejsce w EXPO Łódź i trwała od 3 do 4 września. Tak naprawdę, decyzję o zaprezentowaniu się na targach, podjęliśmy w ostatnim momencie i… tuż po wysłaniu zgłoszenia rzuciliśmy się w wir ciężkiej pracy, która jak się okazało – zaowocowała wielkim sukcesem. Mimo presji czasu i licznych zadań do wykonania, ani na moment uśmiech nie schodził nam z twarzy! Ogromnie cieszyliśmy się, że będziemy mogli osobiście zaprezentować nasz asortyment, z którego jesteśmy naprawdę dumni. W organizacji całego przedsięwzięcia wziął udział cały zespół Moraj. Ciekawostką jest to, że jeden z naszych najlepszych projektantów, którego T-shirt możesz mieć właśnie na sobie, jest także utalentowanym architektem! To właśnie on stworzył projekt naszego stanowiska, który był zwieńczeniem jego wielogodzinnej pracy. Sławek połączył nowoczesny design z pełną funkcjonalnością, dzięki czemu udało nam się odpowiednio rozmieścić produkty na naszym stanowisku, co z kolei zapewniło zachwycający efekt końcowy. Całość zdobiły atrakcyjne fotografie, wykonane na dedykowanej sesji zdjęciowej. Na stoisku dostępny był także najnowszy katalog, prezentujący kolekcję piżam dla całej rodziny. Jeśli nie mogłaś/eś nas odwiedzić podczas targów, katalog dostępny jest także w wersji online -> Kliknij tutaj. Nasza specjalistka od zadań specjalnych Karolina, zajęła się całą organizacją i sprawnym przebiegiem wszystkich działań. Każda godzina była na wagę złota! Najwięcej cennego czasu pochłonął wybór zaprezentowanego asortymentu… Hala EXPO Łódź, niestety nie ma zalet torebki, słynnej bohaterki powieści J.K. Rowling, a więc niestety ograniczyła nas ilość dostępnego miejsca. Mimo tego, że na targach Salonu Bielizny mieliśmy zaprezentować oczywiście asortyment tylko i wyłącznie z zakresu bielizny, piżam i szlafroków, nasza oferta jest na tyle szeroka, że musieliśmy przeprowadzić prawdziwą burzę mózgów. Ostatecznie wybraliśmy kilkadziesiąt perełek, jednak pamiętajcie, że pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie -> Kliknij tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciężka praca popłaca! - Co przyniósł nam udział w targach?

 

 

Oczywiście największą wartością jest dla nas moment, kiedy osobiście możemy spotkać się z Wami – naszymi Klientami i Partnerami Biznesowymi. Wspólna rozmowa, wymiana doświadczeń i liczne sugestie – to jest dla nas bezcenne! Bardzo cieszy nas fakt, że podczas targów udało nam się spotkać ze stałymi, lojalnymi Klientami. To właśnie oni na bieżąco śledzą nasze poczynania. Uśmiech, który często widzieliśmy na ich twarzach, kiedy zbliżali się do naszego stanowiska F11, ostatecznie umocnił nas w przekonaniu, że było warto. Jednak mieliśmy okazję porozmawiać nie tylko z osobami, które nas znają. Emocje nie opuszczają nas do dzisiaj, bowiem nasze stoisko nieustannie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem! Dzięki wzięciu udziału w tym wspaniałym evencie pozyskaliśmy  ponad 50 kontaktów do polskich i zagranicznych potencjalnych kontrahentów! Z ekscytacją myślimy o nowych możliwościach biznesowych i szansach, które się z tym wiążą. Z pewnością zaowocują one fantastyczną współpracą w najbliższej przyszłości.

 

 

 

 

Tytułowy debiut z przytupem – nasz komplet bohaterem targów!

 

 

 

 

 

 

 

Wisienką na torcie i swoistym ukoronowaniem naszych działań było wyróżnienie naszego damskiego kompletu w postaci piżamy i dedykowanego dla niej szlafroka. Oba modele zostały uszyte z cudownej w dotyku wiskozy, która jest jednym z najlepiej oddychających i najbardziej przyjaznych dla skóry materiałów. My i dziewięć innych marek zostaliśmy wyróżnieni na targach spośród ponad 55 innych wystawców! Wiecie, jak się czuje dziecko podczas Świąt Bożego Narodzenia? – Tak jak my po ogłoszeniu tej fantastycznej wiadomości! Wyróżnienie wiązało się także z sesją zdjęciową naszego kompletu, który doskonale zaprezentowała modelka Alicja Orzeł z Bielska Białej. Sesja fotograficzna powstała we współpracy Salonu Bielizny z agencją Antolos Creative Agency. Finalny efekt będziecie mogli podziwiać już niedługo w magazynie Modna Bielizna. My już nie możemy się doczekać! Wyróżnioną piżamę damską znajdziecie na naszej stronie -> Kliknij tutaj

 

  

 

 

 

 

 

Jesteśmy pewni, że nie zabraknie nas także przy okazji kolejnej edycji targów. Nie mamy wątpliwości, że udział w tego typu wydarzeniach przynosi ogromne korzyści. Bezpośrednie spotkanie ze stałymi i potencjalnymi klientami, konfrontacja z konkurencją, możliwość osobistego zaprezentowania produktu – to wszystko stanowi ogromną wartość dla rozwoju biznesu! Dziękujemy organizatorom i gratulujemy fantastycznego przedsięwzięcia. Przede wszystkim dziękujemy jednak naszym Klientom i Partnerom Biznesowym za tak ogromne zainteresowanie! Do zobaczenia na kolejnej edycji targów Salonu Bielizny!