MORAJ NAPRAWDĘ

Prostokąt – typ sylwetki Anji Rubik, a może i Twojej?

30.06.2022
51/e1/75797a1c16e4a2d6fabb730dc1a9.jpeg

 

 

 

Prostokąt – typ sylwetki Anji Rubik, a może i Twojej?

 

 

Nasza kampania ,,Naprawdę’’ trwa już od dłuższego czasu. Dzięki niej mogłaś bliżej poznać nasze dziewczyny. Teraz już wiesz, że nie są zawodowymi modelkami, a pracują w naszej firmie na co dzień. Obejmują różnego rodzaju stanowiska, a w wolnej chwili pozują do zdjęć w ubraniach, które same lubią i noszą. Tacy właśnie jesteśmy – autentyczni. Sami ubieramy się w ciuchy, które możecie u nas kupić. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi każdy znajdzie coś dla siebie, a więc i w naszym składzie ciężko doszukać się kogoś, kto nie ma w swojej szafie chociażby kilkunastu par naszych skarpetek! Co więcej, dzięki sesjom zdjęciowym z udziałem naszych dziewczyn, możesz zobaczyć jak modele naszych ubrań wyglądają na różnych typach sylwetek. Każda z nas jest różna, a więc wyjątkowa – właśnie taka jak Ty! Nasz zespół tworzą normalne, naturalne dziewczyny – dlatego jesteśmy tacy dumni, że to właśnie one promują nasze ubrania! W ramach naszej kampanii ,,Naprawdę’’, mogłaś też uczestniczyć w spotkaniach ze stylistką. Dziś zapraszamy na zapoznanie się z ostatnim, opisywanym przez nas typem kobiecej sylwetki, jakim jest prostokąt!

 

 

 

Jakie są cechy charakterystyczne prostokąta?

 

 

 

 

Znaną przedstawicielką tego kształtu jest polska modelka Anja Rubik. Jakie cechy ma jej sylwetka? Prostokąt przede wszystkim cechuje ta sama szerokość ramion i bioder. Kolejnym wyróżnikiem prostokąta jest niewielkie wcięcie w talii lub jej brak. Prostokąt, podobnie jak klepsydra, uchodzi za sylwetkę proporcjonalną. Zasadniczą różnicą w ich budowie jest to, że klepsydrę cechują bardziej kobiece kształty i spore wcięcie w talii. Prostokąt jest znacznie drobniejszej budowy – mały biust i delikatne biodra to kolejne jego cechy. Prostokąty mogą pochwalić się także długimi nogami, które zdecydowanie warto eksponować.

 

 

 

Co prostokąt powinien mieć w swojej szafie?

 

 

Prostokąt dobierając elementy swojej garderoby powinien przede wszystkim zadbać o to, aby nadbudować okolice biustu i bioder, a także podkreślić swoje znikome wcięcie w talii. Ubrania o kroju oversize to zdecydowanie zły wybór. Lubisz workowate bluzy? – nici z podkreślenia talii! Idealną kreacją dla tego typu sylwetki będzie sukienka odcinana w talii. W prosty sposób można także podkreślić talię paskiem. Dół powinien być rozkloszowany lub o kroju bombki – te fasony zaokrąglą nieco drobne biodra. Dopasowane spodnie z wysokim stanem wyeksponują fantastyczne nogi prostokąta i podkreślą talię. Jeśli dodatkowo posiadają kieszenie po bokach, prostokąt nie powinien długo zastanawiać się nad zakupem – takie spodnie to must have w jego szafie! Ten typ powinien jednak pamiętać, aby bluzkę bądź t-shirt, który dobierze do stylizacji, zawsze włożyć do spodni. Jaki dekolt powinien wybrać? Prostokąt w zasadzie może pozwolić sobie na każdy typ dekoltu za wyjątkiem dekoltu karo. Poszerzy on optycznie linię ramion i sprawi, że górna część sylwetki wyda się bardziej kanciasta. Najlepszym wyborem będą dekolty okrągłe.

 

 

 

 

 

Sukienka odcinana w talii -> Kliknij tutaj

 

 

Wyżej opisany prostokąt kończy nasz cykl dotyczący typów kobiecych sylwetek, jednak to nie koniec! Obserwuj nas na naszych social mediach i zasubskrybuj nasz kanał na YouTubie -> Kliknij tutaj, a nic Cię nie ominie! Pamiętaj, że niezależnie od kształtu, każda z nas jest piękna. NAPRAWDĘ!