MORAJ NAPRAWDĘ

Która z naszych dziewczyn jest z zawodu górnikiem? Poznaj kolejne historie!

02.06.2022
e6/58/9ced648dd59d75c9ed1dc6c81592.jpeg

 

 

 

 

Która z naszych dziewczyn jest z zawodu górnikiem? Poznaj kolejne historie!

 

 

Jeśli wydaje Wam się, że nasze dziewczyny już Was niczym nie zaskoczą, to jesteście w błędzie! W tym artykule będziecie mogli poznać historię kolejnych trzech uczestniczek, które wzięły dział w kampanii ,,Naprawdę’’. Od czasu realizacji naszych nagrań i zdjęć minęło już sporo czasu. Jednak nasze podekscytowanie nie maleje, a wręcz rośnie! Z każdym dniem pokazujemy Wam kolejne efekty naszej pracy i w dalszym ciągu spotykamy się z Waszym pozytywnym odzewem. Daje nam to ogromnego kopa do dalszego działania! Nasza kampania ,,Naprawdę’’ nadal rozwija się na pełnych obrotach, a my już myślimy nad realizacją kolejnych planów. Już teraz dziękujemy Wam nie tylko za pozytywny odbiór i miłe słowa, ale także za to, że ewidentnie czujemy wielkie wsparcie z Waszej strony. Wielu z naszych klientów wie, że nasz zespół jest wielozadaniowy. Każdy z nas jest dobry w innej dziedzinie, a łącząc siły, jesteśmy w stanie dokonać wielkich rzeczy! Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm. Mamy swoich własnych fotografów, grafików, projektantów, marketingowców, a co najważniejsze- przepiękne, naturalne modelki! Superbohaterki kampanii ,,Naprawdę’’! Historie kolejnych z nich z pewnością nie tylko Cię zaskoczą, ale też złapią za serce.

 

 

 

 

Poznajcie Weronikę!

 

 

 

 

Nasza radosna Weronika obejmuje stanowisko specjalistki do spraw sprzedaży. Lista zadowolonych klientów, którzy mieli szczęście trafić pod jej skrzydła, jest nieskończenie długa. Pracowita i zmotywowana do działania! Taka jest właśnie Weronika. Uwielbia pracę z ludźmi. Cechuje ją wyjątkowa wrażliwość i ogromne pokłady empatii. Jak sama przyznała, jest niepoprawną romantyczką. Marzy jej się, aby na całym świecie panował pokój, a na twarzach wszystkich zagościł szczery, szeroki uśmiech. Najbardziej dumna jest ze swojej rodziny. Dobrze jest mieć taką dobrą duszę w swoim zespole.

 

 

 

Ewelina

 

 

 

 

Ewelina to ogromna dawka optymizmu każdego dnia! Energiczna, towarzyska i wygadana. Według niej nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze w dobrym humorze, nawet przed poranną kawą! Zawsze chętna do pomocy. Podobnie jak Weronika pracuje na stanowisku specjalistki do spraw sprzedaży. Kochana przez resztę zespołu i uwielbiana przez klientów! Naszej Eweliny po prostu nie sposób nie lubić. Czego jeszcze o niej nie wiecie? Być może tego, że przed rozpoczęciem u nas pracy, pracowała a biurze podróży i to nie tylko stacjonarnie! Ewelinę można nazwać prawdziwym podróżnikiem, bo zwiedziła niemal wszystkie kraje w Europie i nie tylko! Jednak będąc ciągle w podróży tęskniła za swoimi bliskimi. Postanowiła zacumować swoją łódź, a portem stała się nasza organizacja. Ze swoją kochaną rodziną miała okazję pozować do zdjęć z okazji ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, a teraz wzięła udział także w naszej kampanii. Ewelina przed obiektywem czuje się niczym ryba w wodzie, co ewidentnie udowadniają dziesiątki zdjęć!

 

 

 

Weronika

 

 

 

 

Zadając Weronice pytanie ,,Czego jeszcze o niej nie wiemy?’’ ,kompletnie nie spodziewaliśmy się tak zaskakującej odpowiedzi! Pewnie Wam także będzie ciężko uwierzyć w to, że zanim Weronika trafiła do nas i objęła stanowisko specjalistki do spraw sprzedaży, zdobyła tytuł inżyniera górnictwa eksploatacji podziemnej! Jak często się zdarza jej ścieżka kariery zawodowej zboczyła zupełnie w innym kierunku. Aktualnie Weronika pracuje w naszym głównym oddziale w Żorach. Pomimo przebranżowienia z łatwością przyswoiła wszystkie zagadnienia na swoim stanowisku. Postanowiła podzielić się ogromem swojej wiedzy z innymi i stworzyła poradnik, który ma pomóc nowym pracownikom w obsłudze naszego systemu komputerowego. Zapytana o swoją największą pasję, odpowiedziała, że jest mega zafiksowana na punkcie podcastów kryminalnych!

 

 

Jak się okazuje, pomimo że współpracujemy ze sobą na co dzień, każdy z członków naszego zespołu ma jeszcze ogrom ukrytych talentów i pasji. Kampania ,,Naprawdę’’ stworzyła świetną okazję do tego, aby jeszcze bardziej pogłębić nasze relacje i odkryć siebie na nowo. Dowiedzieliśmy się o sobie kolejnych, zaskakujących faktów, którymi dzielimy się także z Wami. Nasza codzienna praca opiera się nie tylko na zdrowej relacji służbowej, ale także na licznych zażyłych przyjaźniach. Każdy z nas ma swoje wady i zalety. Najważniejsze jest to, by je zaakceptować nie tylko w innych, ale także w samych sobie. Tylko wtedy będziemy mogli pokazać światu, jacy jesteśmy NAPRAWDĘ!