MORAJ NAPRAWDĘ

Zainteresowała Cię najnowsza kampania? – Poznaj historie naszych superbohaterek!

26.05.2022
3d/44/9c84967bc9185da1cc6e572afb6e.jpeg

 

 

 

 

Zainteresowała Cię najnowsza kampania? – Poznaj historie naszych superbohaterek!

 

 

Wielki dzień nagrań i wywiadów już za nami, czego rezultaty możecie podziwiać na naszym Facebooku, Instagramie, a także kanale na Youtube. Jednak na ten jeden dzień miały wpływ miesiące przygotowań, a to jeszcze nie koniec! Cały czas trwają prace nad obróbką i montażem wypracowanych materiałów, żebyście z tygodnia na tydzień mogli podziwiać nowe kadry, zdjęcia i filmy.

 

 

 

Jakie są NAPRAWDĘ?

 

 

Jak już mogliście przeczytać w naszym poprzednim artykule, dziewczyny które stały się gwiazdami naszej najnowszej kampanii, na co dzień są naszymi koleżankami z pracy. Obejmują różnorodne stanowiska, mają odmienne umiejętności i charaktery, jednak utwierdziliśmy się w przekonaniu, że różnice między nimi nie dzielą, a jedynie potwierdzają wyjątkowość każdej z nich. Na co dzień w życiu zawodowym tworzą zgrany, produktywny zespół. Każda z nich dokłada swoją, niemałą cegiełkę w to, aby firma z dnia na dzień mogła się rozwijać i jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. W obliczu wielkiego wyzwania, jakim niewątpliwie była kampania ,,Naprawdę’’, dziewczyny kolejny raz połączyły swoje siły i udowodniły, że z uśmiechem na ustach mogą sprostać każdemu zadaniu. Jednak nie tylko w pracy wykorzystują swoje super moce. W życiu prywatnym działają równie intensywnie. Mają swoje pasje i ciekawe zainteresowania, marzenia, a także małe sekrety, których szczegóły zdradziły podczas wywiadu. Jednak jak każdego z nas, czasem dopada je chwila zawahania, czy słabości. Każdy z nas ma swoje mocne i słabe strony. Jeśli dostrzegasz w sobie tylko te drugie, możesz być pewna, że to tylko kwestia czasu kiedy odkryjesz swoje super moce. Zazwyczaj jest tak, że nie dostrzegamy ich tylko i wyłącznie z naszej perspektywy. Możemy Was zapewnić, że w oczach naszych bliskich i przyjaciół niejednokrotnie powiewa za nami czerwona peleryna. Niektóre z naszych dziewczyn podczas akcji na nowo odkryły swoje prawdziwe ja. Wygospodarowały chwile wolnego czasu podczas swoich codziennych aktywności i poświęciły chwilę uwagi samej sobie. Zadaliśmy im między innymi pytania, które wymagały od nich przypomnienia sobie swoich wymiarów i ich dotychczasowych osiągnięć. Z pewnością znajdziesz w naszym składzie dziewczynę, z którą możesz się utożsamić. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów z ich historii, koniecznie przeczytaj następny akapit!

 

 

 

Dagmara

 

 

 

Na co dzień pracuje w naszym dziale księgowości. Podczas kampanii przyznała, że początkowo dopadał ją lekki stres. Jednak szybko oswoiła się z błyskiem fleszy i na naszych oczach rozkwitła jak najpiękniejszy kwiat. Wrażliwa i skromna, zawsze chętna do pomocy – taka jest właśnie nasza Dagmara. Mimo wielu przeciwności losu i trudnych momentów w życiu pozostała sobą i codziennie możemy podziwiać piękny uśmiech na jej twarzy. Ta silna kobieta zaraża nas swoim optymizmem i udowadnia, że nie ma w żuciu sytuacji bez wyjścia. Jest najbardziej dumna z tego, że poradziła sobie ze wszystkimi przeciwnościami  i sama wychowuje cudownego syna. W wolnym czasie lubi chodzić na siłownię. Aktywność fizyczna daje jej ogrom satysfakcji i przyjemności. Dagmara dba także o dobrze zbilansowaną dietę, jednak jak każdy z nas podczas weekendu pozwala sobie na mały cheat meal. Ciekawostką jest to, że kiedy się denerwuje zaczyna odruchowo sprzątać. W jej mieszkaniu ciężko jest się doszukać chociażby porzuconej w kącie skarpetki. Lubi kiedy wszystko jej na swoim miejscu. Porządkiem i ładem, jakie panują w jej czterech ścianach nie powstydziłaby się nawet słynna perfekcyjna pani domu. Co więcej, Dagmara zdradziła nam, że w czasach gimnazjalnych, jak to sama powiedziała, ,,pochłonęły mnie punkrockowe klimaty’’. Zaskoczeni? Bo my owszem!

 

 

 

Agnieszka

 

 

 

Zwariowana, energiczna, kreatywna – taka właśnie jest nasza Agnieszka. Obejmuje u nas stanowisko projektantki. Między innymi to właśnie jej projekty znajdziecie w naszej ofercie. Ma głowę pełną pomysłów. W nasze nowe kolekcje ubrań wprowadza masę innowacji, a także ogrom swojego serducha. Agnieszka nie tylko tworzy ciekawe, artystyczne projekty, ma też kilka dzieł na swojej skórze. Nasza Aga uwielbia tatuaże i zdradziła nam, że w planach ma już kolejne. Co ciekawe jest miłośniczką kuchni wegetariańskiej. Podczas przerwy śniadaniowej chętnie dzieli się z nami swoimi nowymi przepisami. Ostatnio pochwaliła się swoją recepturą na warzywne babeczki. Pychota! Ale to jeszcze nie koniec… Kolejny fakt z jej życiorysu z pewnością Was zaskoczy! Nasza Agnieszka czynnie spełnia się jako pełnoprawny i doświadczony saunamistrz! Mieliśmy okazję skorzystać z organizowanego przez Agę seansu podczas jednego z naszych wyjazdów integracyjnych. To wspaniałe doświadczenie wspominamy do dziś. Szczerze polecamy skorzystanie z tego typu usług i trzymamy kciuki abyście spotkały się z profesjonalizmem na najwyższym poziome – takim jaki prezentuje nasza Agnieszka. Co więcej, Aga na co dzień prosta zadaniom żony, a także mamy. Zapytana o to, z czego jest najbardziej dumna, bez wahania odpowiedziała, że ze swojego ukochanego syna.

 

 

 

Karolina

 

 

 

,,Karolina to wulkan energii, mama na pełny etat i najlepsza organizatorka!’’ – Bez wątpienia możemy potwierdzić jej własne słowa. Karola to szefowa działu marketingu i głowa każdego ważnego eventu w naszej organizacji. W przypadku kampanii ,,Naprawdę’’ nie było inaczej. Karolina jest nie tylko jedną z bohaterek na filmach i zdjęciach, zadbała także o całą, wcześniejszą organizację! W trakcie nagrań pełniła dwie funkcje jednocześnie i to ze znakomitym rezultatem. Dacie wiarę, że ta uśmiechnięta i wyluzowana na zdjęciach szatynka, jednocześnie dbała o to, aby wszystko poszło zgodnie z planem? Wow! To się właśnie nazywa wielozadaniowość! Karola energicznie i uśmiechem na twarzy pokonuje każdą kłodę, jaką los rzuci na jej drogę. Staje się coraz silniejszą kobietą. Zawsze służy pomocą i wsparciem dla swojego zespołu. Nie ma co się dziwić, że nasze działania są coraz bardziej spektakularne. W życiu prywatnym Karola spełnia się jako żona i mama dwóch wspaniałych córek. Postrzegamy ją jako silną, zawsze dążącą do wyznaczonych celów kobietę. Podczas nagrań zdradziła nam, że często się wzrusza, co potwierdziła autentyczna łezka, która popłynęła jej po policzku w trakcie odpowiedzi na jedno z naszego zestawu pytań. Jesteście ciekawi, które z pytań wywołało taką reakcję? Wróćcie do głównego filmu kampanii -> KLIK.

 

 

 

To tylko kilka szczegółów z życia naszych bohaterek. Uwierzcie, że o każdej z nich można by było opowiadać całymi dniami. W kolejnym artykule będziecie mogli bliżej poznać cząstkę z życiorysów  kolejnych uczestniczek. Pamiętajcie, że jesteśmy takie jak Wy, każda z nas może poszczycić się inną historią i dokonaniami. Na naszą autentyczność składają się zarówno mocne, jak i słabe strony. Widzisz w którejś z bohaterek również cząstkę swojej historii? Odwiedź nasze social media i daj nam koniecznie znać!