Inspiracje

Odliczajmy razem! – Morajowy kalendarz adwentowy.

02.12.2022
ba/73/60a630408dee854bb5910f9dc6c0.jpeg

 

 

 

Odliczajmy razem! – Morajowy kalendarz adwentowy.

 

 

Nadszedł grudzień! Najwyższy czas zacząć przygotowania do Świąt. Miłośnicy tego najbardziej magicznego okresu w roku z pewnością odliczają każdy dzień. Jeśli tak jak my, należysz do tego grona, zajrzyj na nasz profil na Instagramie! Otwieraj razem z nami kolejne okienka  morajowego kalendarza adwentowego. Codziennie o 9:00 na relacjach na Instagramie i Facebooku czekają na Ciebie nowe niespodzianki - rozdania, kody rabatowe, upominki i wiele innych atrakcji!  

 

Jeśli śledzisz nas na bieżąco, z pewnością wiesz, że nasze głowy są pełne pomysłów, czego efektem było stworzenie kalendarza adwentowego. Chcemy umilić Ci czas świątecznego oczekiwania i zachęcić do wspólnego otwierania kolejnych okienek, których zawartość Cię zaskoczy!

 

 

 

 

 

 

Ho, ho, ho! Pierwszy grudnia już za nami, a więc i okienko z numerem jeden! Co się pod nim kryło? Worek Mikołaja z sześcioma prezentami. Jeden z nich może trafić właśnie w Twoje ręce. Zajrzyj na nasz Instagram i dołącz do zabawy. Napisz jaki jest Twój wymarzony Morajowy prezent! Śpiesz się! Masz czas do 4 grudnia.

 

 

Ciekawią Cię kolejne ,,okienka’’? Odliczaj razem z nami i ciesz się grudniem pełnym niespodzianek. Kliknij w ikony naszych social mediów i obserwuj nasze profile!