Świat Moraja

Morajowe nowinki - co u nas słychać?

24.09.2021
88/de/f8709e597b212f1b628555758532.jpeg

Sesje zdjęciowe najnowszej kolekcji

Jak widać po aktywności na naszych mediach społecznościowych – nuda nam nie grozi. Wiele się u nas dzieje i staramy się na bieżąco informować o nowinkach z życia firmy. Nadszedł wrzesień, a jest to niewątpliwie wyjątkowy okres, kiedy powoli zapoznajemy Was z efektami wcześniejszej pracy naszych projektantów w postaci najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Co za tym idzie, organizujemy sesje zdjęciowe nie tylko studyjne, ale także w plenerze.

 

 

 

Zawody rowerowe Bike Contest High Style vol.2

Staramy się także aktywnie uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach. Pamięcią sięgamy jeszcze do 22 sierpnia. W ten dzień miały miejsce zawody rowerowe Bike Contest High Style vol.2, na których  byliśmy jednym ze sponsorów. Wydarzenie miało miejsce niedaleko naszej głównej siedziby, a dokładnie w żorskim Skate Parku. Mogliście tam razem z nami podziwiać podniebne, rowerowe akrobacje!

 

 

 

V Zielony Bieg i Marsz NW - Pędzimy razem dla Kubusia

Co więcej, już drugi raz mieliśmy też przyjemność dołożyć naszą małą cegiełkę do pakietów startowych uczestników tegorocznego V Zielonego Biegu i Marsz NW - Pędzimy razem dla Kubusia, który odbył się 4 września. Osobiście uczestniczyliśmy w całym wydarzeniu i przeżywaliśmy wszystkie pozytywne emocje razem z Kubusiem. Dodatkowo nasza Paulina godnie nas reprezentowała, biegnąc jako jedna spośród aż 200 uczestników. Jesteśmy z niej bardzo dumni i jeszcze raz gratulujemy! W imieniu naszym, najwspanialszych organizatorów z grupy Biegamy w Rybniku i co najważniejsze w imieniu naszego małego bohatera Kubusia, Wszystkim dziękujemy za tak liczne przybycie!!

 

 

 

Dni promocyjne dla klientów biznesowych

Wraz z otwarciem sezonu wiosna-lato, a także jesień-zima, w naszych hurtowniach odbywają się tak zwane ,,Dni promocyjne’’. A więc we wrześniu nie mogło być inaczej. Cała akcja ma na celu przede wszystkim pogłębiać zażyłość i umacniać pozytywne relacje z naszymi klientami biznesowymi. Jest to również świetna okazja do wspólnych rozmów, wspominek, czy kilku beztroskich chwil przy dobrej kawie i słodkościach. Uśmiech i zadowolenie klientów jest największą motywacją i ogromnym kopem do dalszego działania.

 


 

 

Cieszymy się, że poprzez uczestnictwo w tego typu eventach możemy umacniać i rozwijać relacje z naszymi klientami. Cenimy sobie osobiste spotkania, rozmowy, czy po prostu wymianę uśmiechów. Masa wspólnych chwil jeszcze przed nami, co ogromnie nas cieszy i nastraja do dalszego działania! Możecie być pewni, że nic Was nie ominie. Obserwujcie nas na naszych mediach społecznościowych,  gdzie na bieżąco informujemy o naszych najnowszych inicjatywach.