MORAJ NAPRAWDĘ

Moda Pełna Życia – poznaj znaczenie naszego claim’u!

29.09.2022
75/19/3a7d191db4e7258ab74225a779c9.jpeg

 

 

 

Moda Pełna Życia – poznaj znaczenie naszego claim’u!

 

 

Powyższe hasło towarzyszy nam każdego dnia. Nie tylko podczas pracy, ale też poza nią. Większość z Was pewnie zna je z naszych bannerów, plakatów i innych materiałów reklamowych. Czy zastanawialiście się jednak, co tak naprawdę oznacza? Kto stał się pomysłodawcą tej idei i dlaczego każdy może się z nią utożsamiać? Dowiedź się jak jest naprawdę!

 

 

 

Czym jest Moda Pełna Życia?

 

 

 

 

Sprawdź damską ofertę -> Kliknij tutaj

 

 

To nie tylko krótkie, proste hasło. Jest ono absolutną esencją naszej marki. Dlaczego nasza moda jest pełna życia? – bo pełni życia są ludzie, którzy ją tworzą! - Zawsze pełni pasji i zaangażowania, począwszy od pomysłu, aż po realizację. Wyznaczamy sobie coraz ambitniejsze cele, a zadowolenie naszych Klientów to największa motywacja do dalszej pracy i stałego rozwoju! Dzięki produktom tworzonym z sercem mogą się oni cieszyć Modą Pełną Życia każdego dnia! Jesteśmy marką codzienną – w dodatku jest ona tworzona przez firmę rodzinną dla całych rodzin. Nasz asortyment obejmuje produkty damskie, męskie, a także dziecięce w kategoriach takich jak odzież, bielizna i dodatki. W naszej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju tekstylia domowe, z których bez wątpienia każdy z nas korzysta na co dzień w kuchni, czy łazience. Cenimy sobie różnorodność, a więc aktualnie możemy pochwalić się jednym z najszerszych asortymentów na rynku. Oferujemy produkty w różnych stylach, a jedną z naszych najbardziej rozbudowanych kolekcji jest kolekcja Basic, która charakteryzuje się stylem casualowym – codziennym.

 

 

 

 

Sprawdź męską ofertę -> Kliknij tutaj

Sprawdź młodzieżową i dzieciącą ofertę -> Kliknij tutaj

 

 

 

To właśnie z codzienności, która może kojarzyć się ze zwyczajnością i nudą, tak naprawdę składa się większość naszego życia. Wyobraź sobie, że budzisz się rano w bawełnianej piżamie, narzucasz na siebie miękki szlafrok i pędzisz do łazienki. Siłujesz się z tubką, chcąc wycisnąć z niej ostatnią porcję pasty do zębów. Po szybkim prysznicu otulasz się puszystym ręcznikiem. Widząc upływające minuty na zegarku, który jak zwykle nie chce współpracować, ubierasz ulubioną basicową koszulkę i jeansy. Jesz jajecznicę ze szczypiorkiem i delektujesz się kubkiem aromatycznej kawy. Wychodząc z domu, łapiesz jeszcze do ręki wiskozowy golf, na wypadek, gdyby pogoda nie była aż tak łaskawa, jak zapowiadano. Wygodna casualowa stylizacja sprawdziła się idealnie w pracy i na małych zakupach. Wracasz do domu w dobrym humorze, wskakujesz w elastyczne legginsy i kolorowe skarpetki z haftem. Patrząc przez okno widzisz pierwsze krople deszczu. Mąż i dzieciaki wrócili w samą porę. Wieczorem wspólnie odpalacie ulubiony film. Koce są w pralce, jednak to nie problem – otulają Was miękkie bawełniane dresy. To był naprawdę udany dzień. Pełnia życia tkwi w rodzinie, a Moda Pełna Życia w ubraniach, które dla niej tworzymy. Chcemy towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie na każdym etapie dnia!

 

 

 

 

Od kiedy nasza moda jest pełna życia?

 

 

 

 

Sens i znaczenie claim’u towarzyszy nam od samego początku działalności, a to już 27lat! Jednak w słowa ubraliśmy go całkiem niedawno. Wiemy, że każdy z nas ma głowę pełną pomysłów! A więc postawiliśmy na pracą zespołową. W trakcie zorganizowanej burzy mózgów wspólnie wpadliśmy na ten pomysł. Jednak o dziwo, nie byliśmy do niego początkowo przekonani. Wiedzieliśmy, że nasz claim na zawsze zostanie przypisany do marki. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak ważna jest to decyzja. Postanowiliśmy zaczerpnąć porady zewnętrznego specjalisty. Jednak miłym zaskoczeniem okazało się to, że utwierdził nas w przekonaniu, że stworzone wspólnymi siłami hasło okazało się najlepsze! Myślimy, że od początku powstania naszego claim’u na zawsze zagościł on w naszych sercach.

 

 

 

Moda Pełna Życia jest właśnie dla Ciebie! Nie wierzysz?

 

 

 

 

Wiernie za nią podążamy nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnie! Na co dzień sami ubieramy się w Modę Pełną Życia! Jesteśmy dumni z naszych produktów, a więc sami je nosimy. Podobnie jak nasi Klienci – każdy z nas ma inne talenty, gust, czy zainteresowania. Jednak jak przekonaliśmy się sami na sobie, nasz asortyment jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie produkty idealne dla siebie. Nasze słowa potwierdzają plenerowe sesje zdjęciowe, czy pokazy mody. We wszystkich biorą udział nasze koleżanki i koledzy z pracy, a także ich rodziny! Dzięki temu, możecie zobaczyć jak wyglądają nasze produkty na różnych kształtach sylwetek i jak zgrywają się kolorystyczne z odmiennymi typami urody! Materiały zdjęciowe, które publikujemy odzwierciedlają naturalność i prawdziwość. Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w pokazie mody, czy sesjach zdjęciowych. Ogrom chętnych i liczne zaangażowanie to zasługa świetnej atmosfery i porządnej dawki pozytywnej energii, którą tworzy nasz cały zespół. Dzięki temu każdy z nas czuje się pewnie i swobodnie nie tylko przed obiektywem, ale też podczas codziennej pracy. Jak już zwykliśmy mówić, jesteśmy jedną wielką rodziną. To właśnie nasza najlepsza recepta, na pokazanie Wam prawdziwej Mody Pełnej Życia!

 

 

 

Pamiętaj, że jesteśmy tacy jak Ty! Każdy z nas jest inny, a więc wyjątkowy. Coś co nas łączy to Moda Pełna Życia! Pełni zaangażowania i energii tworzymy ją właśnie dla Ciebie! My i nasze rodziny cieszymy się nią na co dzień. A Ty na co czekasz?