Świat Moraja

My już działamy! - poznaj kulisy sesji świątecznej.

03.11.2022
87/6b/549d083732e986e8c549727ee351.jpeg

 

 

 

 

My już działamy! - poznaj kulisy sesji świątecznej.

 

 

Choć do Świąt zostało jeszcze sporo czasu, nasze przygotowania trwają w pełni. Tak naprawdę prace nad kolejną kolekcją zaczynamy z rocznym wyprzedzeniem. Jak zwykliśmy mówić - ,,U nas ubierzesz siebie i swoją rodzinę od stóp do głów.’’ Nie inaczej jest w przypadku kolekcji na Święta. Znajdziesz w niej bieliznę, skarpety, bambosze, odzież, a także ozdobne dodatki do Twojego wnętrza! Tak szeroki asortyment wiąże się także z ogromem pracy. Począwszy od stworzenia projektu do finalnej sprzedaży nad każdym produktem pracuje niemal cały zespół. Finalnym etapem i przysłowiową wisienką na torcie jest organizacja sesji zdjęciowej, dzięki której możemy pokazać praktyczne zastosowanie naszych produktów! Jedną z naszych ulubionych sesji jest coroczna sesja świąteczna. Jak poszło nam tym razem?

 

 

 

 

 

 

Sprawdź naszą świąteczną kolekcję! -> Kliknij tutaj

 

 

 

Zapraszamy na kulisy!

 

 

 

Co ciekawe, wydarzenie miało miejsce w Dzień Chłopaka, a więc dokładnie 30.09. Zebraliśmy ekipę i wyruszyliśmy z samego rana do Bielska-Białej. Cała akcja rozegrała się w Antolos Studio. Wybór miejsca nie był przypadkowy. Podczas targów Bielizny w Łodzi, w których mieliśmy okazję niedawno uczestniczyć, sesję naszej wyróżnionej kolekcji piżam wykonała Antolos Creative Agency. To właśnie wtedy zdobyliśmy namiar na studio. Okazało się, że wybór był świetny! Przestronne wnętrze zdołało pomieścić całą, naszą pozytywną energię i entuzjazm! W planach mieliśmy realizację sesji zdjęciowej i licznych materiałów filmowych. Naszym kamerzystą został niezastąpiony Paweł Brzezina, z którym współpracowaliśmy przy okazji kampanii ,,Naprawdę’’ -> Kliknij tutaj . Byliśmy mocno podekscytowani bo, jak zasugerowała jedna z Pań obsługujących studio, chcieliśmy dokonać niemożliwego! Sesja zdjęciowa i film w jeden dzień? Nam się udało!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakim cudem?

 

 

Wyczekiwany 30 września był zwieńczeniem tygodniowych przygotowań. Zaplanowanie kadrów, obmyślenie scenariusza, przygotowanie rekwizytów i stylizacji – wszystko musiało być dokładnie zaplanowane bo na realizację przeznaczyliśmy tylko jeden dzień! Czas grał tutaj główną rolę. I tak naprawdę tylko on był aktorem. Osoby, które wystąpiły w naszych materiałach to prawdziwa morajowa rodzina! Rafał od lat pracuje w naszym Centrum Dystrybucji w Nowym Sączu. Wraz ze swoją żoną Moniką i dziećmi Zosią i Antosiem, stali się naszymi świątecznymi bohaterami. Właśnie dlatego na realizację mieliśmy tylko jeden dzień. Cała czwórka musiała oderwać się od swoich codziennych obowiązków i przejechać prawie 160km! Dzięki dobrze obmyślanym planem działań udało nam się pozyskać cały materiał. O prawdziwe emocje nie musieliśmy się martwić – kto lepiej odda radość i magię świąt, jak nie prawdziwa, kochająca się rodzina?

 

 

 

 

 

 

 Sprawdź naszą świąteczną kolekcję! -> Kliknij tutaj

 

 

Mimo wielu godzin pracy, uśmiech nie schodził z twarzy, zarówno części technicznej, jak i naszym bohaterom! Wszystko dzięki magicznej atmosferze, która bez przerwy nam towarzyszyła. Nie zabrakło także dobrej muzyki i śpiewów! Rafał i jego rodzina od lat wspólnie gra na instrumentach i jest uzdolniona wokalnie. Nie omieszkaliśmy zarejestrować tych wyjątkowych momentów także na naszych materiałach. Pierwsze z nich już zaczynają się pojawiać na naszych mediach społecznościowych. Uważamy, że ten wyjątkowy rodzinny klimat powinien towarzyszyć nam nie tylko od święta. Już teraz dzielimy się z Wami namiastką świątecznej aury. Dodatkiem do świątecznej sesji były także produkty zimowe i karnawałowe. Jeśli jesteście ciekawi naszych nowych modeli koniecznie nas obserwujcie!