Świat Moraja

Dni promocyjne dla naszych Partnerów Biznesowych – skorzystaj z wyjątkowej okazji!

10.03.2022
2a/ae/de4b61c6de0c5f2b08239d79a97e.jpeg

 

 

Dni promocyjne dla naszych Partnerów Biznesowych – skorzystaj z wyjątkowej okazji!

 

 

 

Jeśli prowadzisz działalność i aktywnie działasz na runku w obrębie branży odzieżowej, ten artykuł powinien Cię szczególnie zainteresować. Jesteśmy wiodącym liderem na polskim rynku w zakresie sprzedaży hurtowej odzieży dla całej rodziny, bielizny, skarpet, dodatków, a także rozmaitego rodzaju tekstyliów domowych. Stawiamy na ciągły rozwój i wychodzimy naprzeciw naszym stałym, lojalnym klientom, ale też potencjalnym nowym. Tak więc wraz z otwarciem sezonu wiosna-lato, a także jesień-zima, organizujemy tak zwane ,,Dni Promocyjne’’. Odbywają się one we wszystkich naszych pięciu centrach dystrybucji, podczas których zarówno dla naszych stałych, jak i nowych klientów czekają liczne niespodzianki, atrakcyjne rabaty i promocje, a także poczęstunek.

 

 

 

 

Gdzie i kiedy będziemy na Ciebie czekać?

 

 

 

Jak już wspomnieliśmy ,,dni promocyjne’’ organizowane będą we wszystkich pięciu naszych centrach dystrybucji. Podczas najbliższych dni otwartych nasi Klienci Biznesowi będą mogli zapoznać się ze stałą, jak i najnowszą ofertą na zbliżający się sezon, uzupełnić swój asortyment od podstaw garderoby takich jak bielizna, czy skarpety, przez cały przekrój odzieży, aż po dodatki – zarówno stylizacyjne jak i domowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Nic straconego!

 

 

 

Za pośrednictwem naszych mobilnych doradców klienta, których jest prawie 30, prowadzimy aktywną sprzedaż na terenie całej Polski. Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do jednego z naszych Centrów Dystrybucji, umów się już dziś z jednym z nich na indywidualne spotkanie. Listę naszych doradców i obszarów, w których aktywnie działają znajdziesz tutaj -> KLIK

 

 

 

 

Dlaczego warto nas odwiedzić, bądź skontaktować się z doradcą klienta?

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy polską rodzinną marką, prężnie działającą na rynku odzieżowym już od ponad 25 lat. Z pewnością zaskoczy Cię szerokość naszego asortymentu. Jak już zwykliśmy mówić, u nas cała rodzina ubierze się ,,od stóp do głów’’. Nasza oferta stale się poszerza. Obecnie jest w niej ponad 3000 różnych produktów. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami w branży fashion. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne w Polsce i za granicą. Stale udoskonalamy je o najnowsze technologie. Ponad 5000 sklepów detalicznych sprzedaje nasze produkty. Renoma, którą zdobyliśmy i podtrzymujemy każdego dnia, to efekt wysokiej jakości produktów, fantastycznej obsługi oraz szacunku, jakim darzymy małych i dużych przedsiębiorców. To przekłada się na udaną współpracę – Ty otrzymujesz artykuły w przystępnej cenie, a Twoi klienci zyskują dobre jakościowo produkty, do których mają zaufanie. Nie przegap okazji. Czekamy na Ciebie!