Inspiracje / Świat Moraja

Dni otwarte dla Partnerów Biznesowych – odwiedź nas i zyskaj więcej!

06.09.2022
2a/de/b3c560bc4d06a6c6602897e010ce.jpeg

 

 

 

 

Dni promocyjne dla Partnerów Biznesowych – odwiedź nas i zyskaj więcej!

 

 

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Aktywie działasz w branży fashion? To wydarzenie nie może Cię ominąć! Już niedługo ruszy kolejna edycja dni promocyjnych, kolejno we wszystkich naszych centrach dystrybucji. Odwiedź wiodącego lidera na polskim rynku w zakresie sprzedaży hurtowej odzieży damskiej, męskiej, a także dziecięcej, wyróżniającego się także najszerszym asortymentem z zakresu bielizny, skarpet, dodatków, a także rozmaitego rodzaju tekstyliów domowych. 

 

 

 Odwiedź naszą stronę B2B -> Kliknij tutaj

 

 

Dlaczego warto?

 

 

Dzięki cyklicznej organizacji dni otwartych wychodzimy naprzeciw nie tylko naszym stałym, lojalnym klientom, ale też potencjalnym nowym. Stawiamy na ciągły rozwój, a nasza oferta nieustannie się powiększa. Bezpośredni kontakt z partnerami pozwala nam na skuteczne przedstawienie aktualnej oferty, rzetelne odpowiedzi na wszelkie pytania, a także pozyskanie feedbacku z rynku, który pozwala nam na udoskonalanie dalszych działań. Wraz z początkiem sezonu jesień-zima organizujemy kolejne dni otwarte, podczas których zarówno dla naszych stałych, jak i nowych klientów czekają liczne niespodzianki, atrakcyjne rabaty i promocje, a także poczęstunek.

 

 

 

 

Gdzie i kiedy będziemy na Ciebie czekać?

 

 

Jak już wspomnieliśmy organizowane będą we wszystkich pięciu naszych centrach dystrybucji w Żorach, Katowicach, Pile, Nowym Sączu i Krakowie. Podczas najbliższych dni otwartych nasi aktualni i przyszli Klienci Biznesowi będą mogli zapoznać się ze stałą, jak i najnowszą ofertą na zbliżający się sezon, a także zrobić zakupy z atrakcyjnym rabatem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Głodny emocji? Przyjdź na dni Otwarte w Krakowie!

 

 

Co je wyróżnia? Po pierwsze to, że premierowo odbędą się one w nowej lokalizacji -> niedawno powstałym, nowoczesnym krakowskim Centrum Dystrybucji!  Oryginalny design, nowoczesne wnętrza i najwyższa jakość materiałów – właśnie tak dopieściliśmy naszą nową inwestycję. Mimo, że centrum działa już w pełni, dokładnie od 14 do 15 września będziemy oficjalnie świętować Wielkie Otwarcie! Jednak nie wyobrażamy sobie świętowania bez Was – naszych Partnerów Biznesowych. Dlatego postanowiliśmy połączyć te dwa wydarzenia. Oprócz rozmów, poczęstunku, a także możliwości rabatowanych zakupów, czeka na Was coś naprawdę wyjątkowego! Po praz pierwszy będziecie mogli zobaczyć na żywo pokaz mody, przestawiający jesienno-zimową kolekcję. To będzie NAPRAWDĘ niesamowite! Wiecie dlaczego? Bo jak zwykle naszymi cudownymi modelkami będą nasze niezastąpione koleżanki i koledzy z pracy! Zapraszamy na pokaz MODY PEŁNEJ ŻYCIA!

 

 

 

 


 

 

 

 

Nie możesz odwiedzić nas osobiście?

 

 

Jeśli tak jak nam, zależy Ci na osobistej rozmowie i zapoznaniu się z ofertą, skontaktuj się z jednym z naszych mobilnych doradców klienta, których jest prawie 30. Prowadzimy aktywną sprzedaż na terenie całej Polski. Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do jednego z naszych Centrów Dystrybucji, umów się już dziś z jednym z nich na indywidualne spotkanie. Listę naszych doradców i obszarów, w których aktywnie działają znajdziesz tutaj -> Kliknij tutaj

 

 

 

 

Preferujesz zakupy online?

 

 

Jeśli wolisz zrobić wygodne zakupy przez internet, odwiedź już dziś naszą stronę dla Partnerów Biznesowych -> Kliknij tutaj. Z okazji naszych dni otwartych, możesz skorzystać z atrakcyjnego rabatu także online. Promocja internetowa będzie obowiązywać od 10 do 11 października.

 

 

 

 

Poznajmy się lepiej!

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy polską rodzinną marką, prężnie działającą na rynku odzieżowym już ponad 27 lat. Możemy poszczycić się najszerszym asortymentem z zakresu odzieży, bielizny, skarpet, dodatków, a także tekstyliów domowych. Jak już zwykliśmy mówić, u nas cała rodzina ubierze się ,,od stóp do głów’’. Nasza oferta stale się poszerza. Obecnie jest w niej ponad 3000 różnych produktów. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami w branży fashion. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne w Polsce i za granicą. Stale udoskonalamy je o najnowsze technologie. Ponad 5000 sklepów detalicznych sprzedaje nasze produkty. Renoma, którą zdobyliśmy i podtrzymujemy każdego dnia, to efekt wysokiej jakości produktów, fantastycznej obsługi oraz szacunku, jakim darzymy małych i dużych przedsiębiorców. To przekłada się na udaną współpracę – Ty otrzymujesz artykuły w przystępnej cenie, a Twoi klienci zyskują dobre jakościowo produkty, do których mają zaufanie.

 

Odwiedź naszą stronę B2B -> Kliknij tutaj

 

Nie przegap okazji i powiąż swój biznes z Modą Pełną Życia! Czekamy na Ciebie!