Świat Moraja

Co u nas słychać? – Podsumowanie pierwszego kwartału 2022 roku.

15.04.2022
c2/0e/b0c26d8dfc2b989f2fc42b2e1195.jpeg

 

 

 

 

Co u nas słychać? – Podsumowanie pierwszego kwartału  2022 roku.

 

 

 

Pierwszy kwartał 2022 roku już za nami. Nadszedł okres podsumowania naszych osiągnięć, ale również wyznaczenia celów na najbliższą przyszłość. Początek roku był pełen nieoczekiwanych wyzwań, ale też postawił przed nami wiele nowych możliwości. Nie ukrywamy, że ten rok rozpoczęliśmy z przytupem i już po kilkumiesięcznej pracy widzimy pierwsze efekty. Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia, a my możemy powiedzieć, że jesteśmy wygłodniali na nowe zadania, jakie czekają na nas w kolejnym kwartale. Jeśli jesteście ciekawi, co się działo w ostatnim czasie zerknijcie na dalszą część artykułu.

 

 

 

 

Rozbiliśmy bank!

 

 

 

 

 

Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, stałych podwyżkach cen surowców, materiałów i paliw udało się nam zarejestrować rekordową sprzedaż. Aż 5 474 311 produktów ruszyło w świat! To więcej niż ilość mieszkańców województwa mazowieckiego, w którym znajduje się także nasza stolica. Można by było przypuszczać, że wszyscy warszawiacy mają przynajmniej jeden nasz produkt w swojej szafie! Wow! Do tak ogromnej liczby przyczyniły się także dni otwarte, organizowane przez nas cyklicznie co pół roku – przed sezonem wiosenno-letnim i jesienno-zimowym. Odbyły się one we wszystkich naszych pięciu centach dystrybucji, a także online. Jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy gościć nie tylko naszych stałych klientów biznesowych, ale także nawiązaliśmy wiele nowych, owocujących współprac. Napawa nas to ogromnym optymizmem, a także otwiera drzwi do dalszego rozwoju.

 

 

 

 

Zawsze wyciągamy pomocną dłoń.

 

 

 

 

 

 

Trudna sytuacja naszych sąsiadów ze wschodu, nie mogła pozostać bez naszej reakcji. Wojenna rzeczywistość z jaką przyszło nam się z dnia na dzień skonfrontować, okazała się tragiczna w skutkach. Nie mogliśmy pozostać obojętni. Szybko podjęliśmy współpracę z licznymi fundacjami i wspomogliśmy ukraińskie matki i dzieci na kwotę bliską 40 tysiącom złotych. Umożliwiliśmy także zakupy w preferencyjnych cenach, dedykowane osobom potrzebującym. Mieliśmy okazję osobiście przyjąć gości z Ukrainy w naszym oddziale w Żorach, których zaopatrzyliśmy w potrzebne artykuły z zakresu odzieży i tekstyliów domowych. Co najważniejsze – niesienie pomocy nie byłoby możliwe bez Was, czyli naszych klientów. Kupując nasze produkty dokładaliście swoją cegiełkę w niesienie pomocy już w czasach pandemii. Teraz dzięki Wam byliśmy w stanie pomóc rodzinom z Ukrainy. Miejmy nadzieję, że w przyszłości unikniemy takich tragedii, jednak możecie być pewni, że zawsze jesteśmy chętni do wszelkich działań pomocowych.

 

 

 

 

Nasza ,,willa z basenem’’, czyli nowe, nowoczesne centrum dystrybucji!

 

 

 

 

 

Tętniący życiem i oferujący ogromne szanse biznesowe Kraków – to właśnie tam trwają prace budowlane nad naszym nowym centrum dystrybucji. Oryginalny design, nowoczesne wnętrza i najwyższa jakość materiałów – chcemy w pełni dopieścić naszą nową inwestycję. Tempo prac nad budową naszego nowego centrum dystrybucji nie zwalnia. Już nie długo pokażemy Wam pierwsze efekty.

Mamy nadzieję, że projekt spodoba Wam się tak mocno jak nam i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ugościć w nowym centrum pierwszych gości. Jednocześnie tworzymy nowe miejsca pracy. Co ciekawe nie tylko w Krakowie. Stale rozwijamy wszystkie nasze lokalizacje. Uzupełniamy kadrę o nowych specjalistów, ludzi ambitnych, wesołych, zmotywowanych do działania. Być może właśnie teraz czekamy na Ciebie? Zerknij na nasz profil na facebook’u gdzie zamieszczamy najnowsze oferty pracy.

 

 

 

 

Efekt pracy w pocie czoła już jest wertowany w Waszych dłoniach!

 

 

 

Po wielu tygodniach ciężkiej pracy grafików, copywriterów, fotografów, a także zaprzyjaźnionej drukarni, w końcu jest…. KATALOG KOLEKCJI BASIC, który miał swoją huczną premierę podczas dni otwartych. Od samego początku cieszy się ogromnym uznaniem – co jest największym uhonorowaniem naszych starań. Katalog przedstawia naszą szeroką ofertę produktów wchodzących w podstawy naszego asortymentu – nieodłącznych elementów garderoby każdego z nas, a więc jesteśmy pewni, że każdy z naszych Klientów z łatwością uzupełni dzięki niemu braki w swojej szafie.

Katalog powstał w tradycyjnej papierowej wersji, ale z uwagi na środowisko, o które dbamy, uzupełnieniem jest wersja online, którą znajdziecie pod linkiem -> Kliknij Tutaj

 

 

 

 

Nowy rozdział w naszym dziale marketingu rozpoczęty!

 

 

 

 

 

 

Stale udoskonalamy nasze działania także w strefie, gdzie jesteśmy najbardziej widoczni. Tam gdzie najłatwiej możemy nawiązać z Wami kontakt. Mowa oczywiście o naszych social mediach. Cieszy nas to, że nasze starania nie idą na marne. Grupa naszych fanów stale się powiększa, co jest dla nas największą motywacją do dalszego działania. Nie zwalniamy tempa i właśnie pracujemy nad czymś wyjątkowym, co już za niedługo ujrzy światło dzienne. Bądźcie czujni – nie może Was to ominąć!

 

 

 

Pierwszy kwartał tego roku minął w błyskawicznym tempie. Dużo się wydarzyło, a jeszcze więcej przed nami. Dziękujemy Wam, że towarzyszycie nam w drodze ciągłego rozwoju. Dostajemy od Was masę pozytywnych komentarzy i reakcji. Dzięki temu codziennie pracujemy z uśmiechem na twarzy. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia!