Świat Moraja

Otworzyliśmy ogromne Centrum Dystrybucji w Krakowie!

20.09.2022
d5/a0/bbb226f046cf6f63de59528bd551.jpeg

 

 

 

Otworzyliśmy ogromne Centrum Dystrybucji w Krakowie!

 

 

To udało się NAPRAWDĘ! Oficjalnie Wielkie Otwarcie Krakowskiego Centrum Dystrybucji już za nami. Upłynęło kilka dni od tego wyjątkowego momentu, jednak emocje nie opuszają nas do teraz. Nic dziwnego – to wydarzenie na zawsze zapisało się na kartach historii naszej firmy i to dużymi literami! Jak wyglądały przygotowania i przebieg wydarzeń pamiętnego 15 września? Zerknij niżej!

 

 

 

 Krakowskie obwarzanki, czy piękny rynek? Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę lokalizację?

 

 

Tętniący życiem i oferujący ogromne szanse biznesowe Kraków - właśnie tę okolicę wybraliśmy na budowę naszego największego, nowoczesnego Centrum Dystrybucji. Trwający 2 lata wielki projekt inwestycyjny powstał w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej, przy ulicy Brzegi 322. Znakomite usytuowanie obok drogi ekspresowej S7 i bliska odległość od węzła Bieżanów zdecydowały o wysokiej atrakcyjności i ostatecznie również o wyborze tej właśnie lokalizacji. Mimo, że Centrum funkcjonuje od niedawna, już teraz odwiedzają go nie tylko lokalni klienci, ale też liczne grono z innych regionów Polski. To umacnia nas w przekonaniu, że wybór tej lokalizacji był strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Wielki sukces trzeba uczcić!

 

 

 

 

Nie ukrywamy, że jesteśmy ogromnie dumni z nowo powstałego, krakowskiego Centrum Dystrybucji. Powierzchnia budynku to około 3,300m2. Nowe Centrum dystrybucji spełnia najwyższe standardy środowiskowe. Co więcej, ma zamontowane panele fotowoltaiczne, które pozyskują energię słoneczną na potrzeby działalności obiektu. Postawiliśmy nie tylko na funkcjonalność, ale też wygląd. Oryginalny design, nowoczesne wnętrza i najwyższa jakość materiałów – w pełni dopieściliśmy naszą nową inwestycję. Jednocześnie stworzyliśmy nowe miejsca pracy, dając szanse na znalezienie stabilnego zatrudnienia w firmie z 27 letnim stażem na rynku. Jesteśmy zdania, że wielkie sukcesy należy świętować. Tak było i tym razem. Po zakończeniu budowy, zaczęliśmy planować oficjalne Wielkie Otwarcie. Zarówno założyciele firmy, pracownicy, jak i przede wszystkim nasi Partnerzy Biznesowi mogli wspólnie celebrować to wydarzenie właśnie 15 września.

 

 

 

 

Jak wyglądało Wielkie Otwarcie?

 

 

 

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oficjalne otwarcie miało miejsce 15 września. Był to dokładnie drugi dzień naszych ,,Dni Promocyjnych’’, które po raz pierwszy odbyły się w nowej lokalizacji. Połączyliśmy te dwa wydarzenia i w licznym gronie doświadczaliśmy przygotowanych atrakcji. Jesteśmy firmą rodzinną, a więc na ceremonii otwarcia nie zabrakło samego założyciela – Ryszarda Mokrzyckiego wraz z żoną, a także trójki ich synów, członków zarządu – prezesa Mariusza Mokrzyckiego, Janusza Mokrzyckiego i Henryka Mokrzyckiego. Wspólnie, na wcześniej przygotowanej scenie, otworzyli wielkie pudło pełne balonów, symbolizując tym samym Wielkie Otwarcie. Balony poszybowały w górę, na znak poszerzenia perspektyw biznesowych i dalszego, dynamicznego rozwoju firmy. Przemowę w obecności pracowników i zaproszonych gości, wśród których był sam wiceburmistrz Wieliczki Piotr Krupa, wygłosił prezes zarządu Mariusz Mokrzycki - „Naszą siłą są ludzie tworzący nasz zespół. To oni są motorem napędowym naszych działań, wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów. Codziennie z pasją i energią tworzą modę pełną życia. To również poprzez ich pracę realizujemy naszą wizję, jaką jest budowanie najlepszej marki, która codziennie ubierać będzie miliony Polaków. Stawiamy na wygodę, dostępność i najlepszy stosunek ceny do jakości. Stawiamy na autentyczność i naturalność. W kampaniach i na naszych kanałach w mediach społecznościowych często można zobaczyć zdjęcia i filmy, w których występują nasze koleżanki i koledzy.” Nasza misja i wizja towarzyszą nam nie tylko od święta, a w każdym dniu naszej pracy. To zgodnie z nimi codziennie tworzymy dla Was Modę Pełną Życia!

 

 

 

Jakie atrakcje czekały na naszych Partnerów Biznesowych?

 

 

 

 

Oprócz rozmów, wspólnych zdjęć, słonego oraz słodkiego poczęstunku, a także możliwości rabatowanych zakupów, które zazwyczaj czekają na naszych Klientów podczas standardowych ,,Dni Promocyjnych’’, przy okazji Wielkiego Otwarcia, przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego! Po praz pierwszy nasi Partnerzy Biznesowi mogli zobaczyć na żywo pokazy mody, przestawiające jesienno-zimową kolekcję. Jak wszyscy zgodnie stwierdzili - to było niesamowite! Wszystkich w pozytywny sposób zaskoczył fakt, że naszymi cudownymi modelkami i modelami były nasze koleżanki i koledzy z pracy! To był NAPRAWDĘ pokaz MODY PEŁNEJ ŻYCIA!

 

 

 

 

 

Dołożyliśmy wszelkich starań nie tylko w trakcie budowy, ale też podczas oficjalnego otwarcia. Cieszymy się, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jednak najbardziej doceniamy tak liczną frekwencję, która wprawiła nas w osłupienie! Dziękujemy za liczne odwiedziny i wspólne świętowanie. Do zobaczenia w Krakowie!