Świat Moraja

Popis naszych projektantów, czyli pokaz kolekcji wiosna-lato 2022.

17.02.2022
1a/d7/e4272015a5cd5d2df8c497aff6f1.jpeg

 

 

Popis naszych projektantów, czyli pokaz kolekcji wiosna-lato 2022.

 

 

Miesiące pracy, setki projektów, kilkadziesiąt filiżanek kawy, coś słodkiego na ząb w ramach motywacji i… oto jest! Powstała nowa, pełna kolekcja ubrań i dodatków na nadchodzący sezon wiosna-lato. Po szalonych przygotowaniach czyli między innymi doborze modelek, stylizacji, muzyki, a także odpowiednim miejscu, nasze koleżanki i koledzy z pracy przyjechali z różnych zakątków Polski do hotelu Arche w Częstochowie. To właśnie tam mogli na żywo podziwiać szeroką gamę kolorów i fasonów stworzonych przez nas dział projektowy na pokazie mody, który odbył się w minionym tygodniu.

 

 

 

Co skrywa nasza kolekcja?

 

 

 

 

Nasza nowa wiosenno-letnia kolekcja składa się z wielu mini kolekcji. Już teraz możemy Wam zdradzić, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie pojawią się modele zarówno dla wielbicieli minimalizmu, jak i bogato zdobione biżuteryjnymi dodatkami. Fani aktywności fizycznej skutecznie doposażą sportową część swojej garderoby, a miłośniczki sukienek będą mogły przebierać w rozmaitych modelach, o różnych kolorach, wzorach i długości. Nie zabraknie też nowości – jeśli planujecie zakup letniego obuwia powinniście być czujni.

 

 

Mówiąc stricte o charakterystyce nowych modeli tutaj także możemy pochwalić się szerokim wachlarzem propozycji. W kolorystyce postawiliśmy na mocne, dodające energii kolory, ale też stonowane basici i klasyczną biel i czerń. To samo tyczy się materiałów. Podsumowując nasza kolekcja będzie rozmaita i mocno rozbudowana – pomysłów było co nie miara więc kreatywność to zdecydowanie cecha dominująca wśród naszych projektantów.

 

 

 

Wydarzenie, które na stałe weszło w nasze życie.

 

 

Pokazy zbliżających się nowych kolekcji, odbywają się u nas cyklicznie co pół roku. Można powiedzieć, że stało się to u nas firmową tradycją, jednak jest to dosyć świeża sprawa. Pokaz, o którym Wam dzisiaj opowiadamy był dopiero naszym trzecim pokazem, organizowanym w tak huczny sposób, pomimo tego, że działamy w branży fashion już blisko 30 lat! Jednak mamy głowy pełne planów i wyznaczamy sobie coraz bardziej ambitne cele. Stale się rozwijamy i nie wykluczamy tego, że w przyszłości zorganizujemy pokaz mody nie tylko wśród naszych pracowników ale także klientów.

 

 

 

Naturalność i różnorodność. W czym tkwi nasz sekret?

 

 

 

 

Ciekawostką jest to ,że modelki i modele, którzy wystąpili w naszym pokazie to osoby, które pracują u nas na co dzień. Obejmują różnego rodzaju stanowiska w dziale księgowości, sprzedaży, czy marketingu. Jesteśmy mistrzami w szukaniu wśród nas ukrytych talentów, więc także przy okazji organizacji naszego pokazu mieliśmy taką możliwość. Jak przypuszczaliśmy nasze dziewczyny i chłopaki spisali się na medal. Mamy jednak nadzieję, że nie porzucą swojej pracy na rzecz dalszej kariery w modelingu. Nie ma co ukrywać, że jesteśmy ogromnie ze sobą zżyci, więc tworzymy zgrany dobrze działający team, w którym każdy ma możliwość stałego rozwoju w rozmaitych kierunkach.

 

 

 

Wiedza warta miliony – co wynieśliśmy z naszego pokazu?

 

 

 

 

Spotkanie przy okazji pokazu kolekcji to także świetna okazja na zebranie drogocennej wiedzy, którą możemy sobie przekazać osobiście. Mimo, że komunikacja online jest wysoce rozwinięta, nie ma co ukrywać, że najbardziej wartościowa jest bezpośrednia rozmowa. Po skończonym pokazie trwają obrady odnośnie kolekcji, planów na najbliższy okres, ale przede wszystkim nasi sprzedawcy mogą przekazać nam najcenniejszą wiedzę, czyli sugestie i opinie naszych klientów. Są one dla nas największym kopem do działania, wyciągamy dzięki nim cenne wnioski i do nich dostosowujemy nasze plany. Nasi klienci stanowią dla nas największą motywację, bo bez nich nie byłoby nas, a pozytywne opinie są dla naj największą nagrodą.

 

 

Pierwszy pokaz w tym roku okazał się naprawdę owocny. Mimo ogromu pracy i wyczerpujących przygotowań daliśmy radę i wyciągnęliśmy masę wniosków. Staramy się aby każdy pokaz był coraz lepszy i myślimy, że jak dotąd szczęśliwie, krok po kroku, osiągamy nasz cel. Mamy nadzieję, że już z niecierpliwością czekacie na nadchodzące nowości, bo z pewnością jest na co polować!