Dawka wiedzy

Jak nie stracić głowy w czasie zakupowego szaleństwa? 8 cennych rad!

12.02.2021
74/42/c5ccf3a66a6276a3554101ead0fd.jpeg

 

Nadszedł czas, kiedy zewsząd zalewają nas reklamy i informacje o szalonych wyprzedażach. Atrakcyjne promocje i zdecydowane obniżenie cen kuszą, niczym najlepszy kawałek naszego ulubionego ciasta, więc nic dziwnego, że ciężko im się oprzeć. Jednak musimy starać się opanować targające nami emocje i na spokojnie przeanalizować nasze zakupowe plany. Fajnie jeśli uda nam się upolować nową bluzkę w ekstra cenie, jednak jeśli nie dopasujemy jej do reszty naszej garderoby, stanie się ona jedynie zbędnym wydatkiem.

 

 

8 rad jak najkorzystniej przebrnąć przez szalony okres wyprzedaży

 

1. Na wirtualne zakupy w sieci zabierz ze sobą przyjaciółkę, siostrę lub mamę – osobę, która zna zawartość twojej szafy. Pomoże Ci w podjęciu trudnych zakupowych decyzji, a przy okazji będzie służyła dobrą radą.

 

2. Pomyśl już teraz nad swoją jesienną i zimową garderobą. Przecież we wrześniu swetry, czapki czy też szale będą dużo droższe.

 

3. Jeśli lubisz niepowtarzalne ubrania i nie chcesz spotkać koleżanki w pracy w tej samej bluzce ze znanej sieciówki -kupuj on-line na wyprzedażach u polskich marek.

 

4. Nie kupuj ubrań, które są na Ciebie za duże lub za długie. Szanse na to, że zmobilizujesz się do szybkiej wizyty u krawcowej są niestety bliskie zeru. Aż w końcu zapomnisz o swojej zakupionej „perełce”.

 

5. Przeanalizuj z czym będziesz nosić każdą z rzeczy, którą chcesz kupić. Ile zestawów uda Ci się z nią stworzyć? Czy  warto kupować bluzkę, którą założysz tylko z jedną spódnicą?

 

6. Zaplanuj swój budżet na zakupy. Podczas wyprzedażowych szaleństw zdecydowanie łatwiej niż zwykle możesz stracić rachubę. Kolejne jeansy nie są warte szoku jakiego doznasz po sprawdzeniu stanu swojego konta.

 

7. Koniecznie wszystko przymierz w domu jak tylko otrzymasz swoją paczkę – zobacz się w lustrze i sprawdź do        czego Ci pasuje zakupiona rzecz. Pamiętaj, że zachowując paragon masz prawo do zwrotu lub wymiany w wyznaczonym terminie.

 

8. Kupując on-line nie stoisz w kolejce – szkoda czasu! ;)

 

 

 

Mamy nadzieję, że dzięki powyższym wskazówkom, niska cena nie będzie jedynym motywatorem do zakupu danej rzeczy, a każda wydana złotówka będzie dobrze przemyślana. Takie postępowanie da Wam 100% satysfakcję i radość z zakupów. Mając w głowie taką wiedzę, nie pozostaje nic innego, jak zacząć polowanie na najlepsze modowe perełki w super cenach!