Świat Moraja

Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!

03.12.2020
db/6e/b6649d9d280bd7119c0c7af88222.png

 

 

 

Nastał grudzień, czyli czas świątecznych przygotowań. Wielu z nas już teraz myśli o sporych przedświątecznych zakupach i o spektakularnych prezentach dla bliskich. Jednak w tym wyjątkowym czasie nie możemy zapomnieć o ludziach, dla których codzienność w niczym nie przypomina opisanego scenariusza.  

Szlachetna Paczka – odpowiedź na realne potrzeby

 

 

Często dajemy ponieść się beztroskim chwilom i świątecznej aurze. Nie ma w tym nic złego, ale pamiętajmy o tym, że niektórym los nie sprzyja. Bieda czy samotność sprawiają, że nawet coś tak normalnego, jak słodycze, owoce czy zielona choinka, to wizja jak z bajki. Nie ma się co dziwić, bo gdy na co dzień dwa razy ogląda się każdy grosz, trudno myśleć o spektakularnych przedświątecznych zakupach.

Na szczęście są dobrzy ludzie, którzy chcą odmieniać losy wielu rodzin. To wszyscy ci, którzy angażują się w działania najbardziej rozpoznawalnego, społecznego projektu w Polsce – Szlachetnej Paczki. Każdy uczestnik tej ogólnopolskiej akcji dokłada swoją cegiełkę do pomocy dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Może i Wy zechcecie wywołać na ich twarzach uśmiech? Każdy może przyłączyć się do akcji.

Działania Szlachetnej Paczki rozpoczęły się w 2001 roku. Od tego czasu ogromna liczba rodzin i osób w potrzebie otrzymała należytą pomoc i wsparcie. Szlachetna Paczka ściśle współpracuje z wolontariuszami, którzy szukają ludzi w potrzebie, i z darczyńcami, spełniającymi te potrzeby.  

  

 

W MORAJ cenimy ideę pomocy

Do inicjatywy, co oznajmiamy z dumą, czynnie włączyli się pracownicy MORAJ – ludzie o wielkim sercu, którym niesienie pomocy płynie we krwi! Każdy z naszych oddziałów (Żory, Katowice, Kraków, Nowy Sącz i Piła) wybrał po jednej rodzinie, którą chce wesprzeć. To z myślą o nich w najbliższych dniach będą przygotowane prezenty.

Wieść o niesieniu pomocy podsyciła radosną atmosferę w całej firmie. Dlatego w MORAJ zadziałaliśmy zgodnie z dewizą: „Wszystkie ręce na pokład!”. Biorąc przykład z naszych pracowników, całościowo przyłączyliśmy się do tej wspaniałej akcji.

Włożyliśmy w to wiele serca i starań i śmiało możemy powiedzieć – udało się! Oficjalnie zostaliśmy partnerem Szlachetnej Paczki.

W tym wyjątkowym czasie wspierajmy RAZEM

W tym roku POMAGAMY RAZEM! Robiąc zakupy w naszym sklepie on-line, wspieracie potrzebujących. Jak to się dzieje? Wy robicie zakupy, a my przekazujemy 10% kwoty każdego zamówienia ze sklepu detalicznego na konto Szlachetnej Paczki.

Sprawmy, aby w te Święta, każdy bez wyjątku miał powód do śmiechu. Jednocząc się, możemy zdziałać cuda!

My nie możemy się już doczekać, aż prezenty trafią w ręce potrzebujących. O szczegółach i przebiegu tych akcji będziemy informowali w naszych mediach społecznościowych, a o finale całej grudniowej przygody z pewnością będziecie mogli poczytać na blogu.

 

 

 

 

POMAGAJMY RAZEM!